Dzisiaj jest

Aktualnosci

Dodatkowe zdjęcia z konferencji

2012-02-13

Więcej zdjęć z konferencji zostało umiszczonych na portalu facebook.com. Zapraszamy do oglądania i komentowania!


Konferencja 20.01.2012 - reportaż

2012-01-25

To było wspaniałe zakończenie. Mnóstwo uśmiechów, emocji i wrażeń! Konferencja już za nami. Tym samym projekt dobiega końca.
Czytaj więcej »


Warsztaty dla nauczycieli

2012-01-09

Od 13 stycznia 2012 rozpoczynamy realizację kolejnej tury bezpłanych szkoleń dla nauczycieli matematyki "Platforma e-learningowa - tworzenie treści dydaktycznych w zakresie matematyki".
Czytaj więcej »


Grudniowe warsztaty dla nauczycieli

2011-12-01

Od 9 grudnia rozpoczynamy realizację kolejnej tury bezpłanych szkoleń dla nauczycieli matematyki "Platforma e-learningowa - tworzenie treści dydaktycznych w zakresie matematyki".
Czytaj więcej »

O nas

Zespół projektowy, złożony z prawie 30 osób, to doskonali specjaliści w zakresie matematyki, dydaktyki matematyki, e-learningu, informatyki, grafiki, promocji, rekrutacji oraz ewaluacji. Stale współpracujemy z samodzielnymi pracownikami naukowymi z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego, dbając o aktualność i najwyższą jakość prezentowanych rozwiązań.

GINT

Realizator projektu, firma GINT, jest jedną z najprężniej rozwijających się firm szkoleniowych w Krakowie. Założona przez pasjonatów z doświadczeniem dydaktycznym gwarantuje wysoką jakość oferowanych szkoleń.

Przykładamy dużą wagę do wdrażania najnowszych wyników badań w zakresie pedagogiki i metodyki przez rozwinięcie współpracy pracownikami naukowymi z wielu krajów. Na gruncie krakowskim współpracują z nami pracownicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu zajęcia na najwyższym, europejskim poziomie.

Nieodłącznym elementem każdych zajęć jest wykorzystanie komputera jako elementu wspomagania procesów dydaktycznych co powoduje, że nasi uczniowie znacznie szybciej zapamiętują przekazywane informacje. Wszystkie zajęcia pobudzają ich wyobraźnię, uczą kojarzenia oraz logicznego łącznia faktów. Jako jedyna firma szkoleniowa w Krakowie korzystamy na zajęciach z autorskich gier dydaktycznych, znacznie podnoszących atrakcyjność i skuteczność zajęć.

Ze względu na innowacyjne formy dydaktyczne na zajęcia zapraszamy też osoby mające problemy w nauce, cierpiące na dysleksję, dysgrafię, dyskalkulię. Stosowane przez nas techniki wspomagania komputerowego pozwalają na zminimalizowanie trudności i ułatwiają proces uczenia się.

Zapraszamy na zajęcia do naszego Centrum Edukacyjnego EduGint w centrum Krakowa.

Konferencja 20.01.2012

więcej »

Partnerzy

więcej »

Newsletter

Napisali o nas

 1. kasanastudia.pl
 2. Zespół Szkół w Kańczudze
 3. Zespół Szkół nr 2 w Tarnowie
 4. II LO w Raciborzu
 5. Zespół Szkół w Szczucinie
 6. Zespół Szkół nr 2 w Krakowie
 7. VII LO w Tarnowie
 8. Zespół Szkół w Nowym Targu
 9. Zespół Szkół w Trzebini
 10. 100dia.pl
 11. jestemrodzicem.pl
 12. Zespół Szkół w Rzemieniu
 13. IV LO w Limanowej
 14. Zespół Szkół w Sułkowicach
 15. Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
więcej »


Polecamywięcej »


Copyright © 2009 GINT
Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt realizowany pod nadzorem Ministrestwa Edukacji Narodowej.