Dzisiaj jest

Aktualnosci

Dodatkowe zdjęcia z konferencji

2012-02-13

Więcej zdjęć z konferencji zostało umiszczonych na portalu facebook.com. Zapraszamy do oglądania i komentowania!


Konferencja 20.01.2012 - reportaż

2012-01-25

To było wspaniałe zakończenie. Mnóstwo uśmiechów, emocji i wrażeń! Konferencja już za nami. Tym samym projekt dobiega końca.
Czytaj więcej »


Warsztaty dla nauczycieli

2012-01-09

Od 13 stycznia 2012 rozpoczynamy realizację kolejnej tury bezpłanych szkoleń dla nauczycieli matematyki "Platforma e-learningowa - tworzenie treści dydaktycznych w zakresie matematyki".
Czytaj więcej »


Grudniowe warsztaty dla nauczycieli

2011-12-01

Od 9 grudnia rozpoczynamy realizację kolejnej tury bezpłanych szkoleń dla nauczycieli matematyki "Platforma e-learningowa - tworzenie treści dydaktycznych w zakresie matematyki".
Czytaj więcej »

Budowa platformy

Po zalogowaniu się na platformę widzimy ekran powitalny:


Nasz testowy użytkownik, Sebastian Bach, zapisany jest na kurs matematyki na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Tylko on może korzystać z takiego przywileju, ponieważ każdy uczestnik naszego kursu wysyłając dokumenty rekrutacyjne musiał wybrać tylko jeden poziom.

Sebastian realizuje w tym tygodniu aż trzy moduły:


Każdy uczestnik kursu samodzielnie decyduje czy chce w danym tygodniu realizować jeden moduł, dwa moduły czy zrobić sobie wolne. My oczekujemy tylko, że ukończysz kurs do 31 lipca. Będziemy Ci przypominali o tym po każdym wejściu na planszę kursu (zakładka tabela kursu).


Budowa modułu

Każda "kropka" oznacza jeden moduł. Zielone to moduły zaliczone, niebieskie - w trakcie realizacji, niebiesko-żółte - zostaną uruchomione w najbliższy poniedziałek o godz. 8:00.

Na każdym kursie przygotowaliśmy dla Ciebie 40 modułów. Każdy moduł składa się z:
- prezentacji multimedialnych wyjaśniających zagadnienia teoretyczne wraz z przykładami zastosowania teorii (w każdym module ok. 3 prezentacje)
- notatek do wykładów zawierających skondensowane treści z wykładów (plik pdf do każdego wykładu)
- symulacji dzięki którym zobaczysz w jaki sposób powstały różne wzory (na każdym poziomie ok. 80 symulacji)
- zadań otwartych i zamkniętych (ok. 20 w każdym module czyli w każdym kursie ok. 800 zadań; zadania typu test, dopasowanka, luki, zadanie pisemne)
- materiałów dodatkowych zawierających linki do stron, ciekawostki i zagadki (na każdym kursie ok. 40 zestawów materiałów)

Przykładowe wykłady

fragment wykładu - statystyka fragment wykładu - funkcje liniowa


Przykładowe notatki i symulacje


Przykładowe zadania - dopasowanka, otwarteDo tego na platformie znajdziesz:
- gry dydaktyczne
- słownik i tablice matematczne

Przykładowe gry


Screeny słownika i tablic


Jak wygląda realizacja modułu?

Od poniedziałku do piątku dostajesz kolejne materiały. W module "Kartezjański układ współrzędnych" w czwartek pojawiła się jedna prezentacja, 3 zadania i 1 symulacja. Zadanie z numerem 3 oczekuje na sprawdzenie przez opienuka modułu (ok. 13 na 20 zadań w każdym module jest automatycznie sprawdzanych przez system). Do zaliczenia modułu musisz zrealizować poprawnie co najmniej 70% elementów. Masz czas zawsze do niedzieli, godz. 20:00. Każde zadanie możesz wysłać aż trzy razy, przy czym aby wysłać rozwiązanie po raz trzeci najlpiew musi sprawdzić je opiekun uczestnika kursu. To gwarantuje, że jeśli rozwiązałeś zadanie dwa razy błędnie, za trzecim razem wyślesz na pewno poprawne rozwiązanie i nauczyciel wyjaśni wszelkie wątpliwości.Nieodłącznym elementem platformy jest forum. Każdy uczestnik ma dostęp do kawiarenki, forum technicznego, forum kursu na który jest zapisany oraz forum maturalnego. W momencie rozpoczęcia realizacji modułu tworzony jest specjalny wątek dla osób realizujących ten sam moduł w tym samym tygodniu razem z Tobą.

Dydaktycy

Ogromną zaletą naszego kursu jest kontakt z dydaktykami. Możesz go uzyskać poprzez forum, wysłanie wiadomości, konsultacje, a niebawem jeszcze za pomocą komunikatora. Dydaktycy sprawdzają rozwiązania uczniów, odpowiadają na wszystkie pytania zwiazane z realizowanymi modułami, odpowiadają na wszelkie pytania na forum, a także prowadzą konsultacje. Średni czas odpowiedzi to 6h.

Nasz kurs jest niestandardowy i unikalny w skali kraju. To dlatego nasze rozwiązanie jest tak skuteczne i tegoroczni maturzyści uzyskali średni wynik podczas matury z matematyki aż 92%.Konferencja 20.01.2012

więcej »

Partnerzy

więcej »

Newsletter

Napisali o nas

 1. kasanastudia.pl
 2. Zespół Szkół w Kańczudze
 3. Zespół Szkół nr 2 w Tarnowie
 4. II LO w Raciborzu
 5. Zespół Szkół w Szczucinie
 6. Zespół Szkół nr 2 w Krakowie
 7. VII LO w Tarnowie
 8. Zespół Szkół w Nowym Targu
 9. Zespół Szkół w Trzebini
 10. 100dia.pl
 11. jestemrodzicem.pl
 12. Zespół Szkół w Rzemieniu
 13. IV LO w Limanowej
 14. Zespół Szkół w Sułkowicach
 15. Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie
więcej »


Polecamywięcej »


Copyright © 2009 GINT
Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt realizowany pod nadzorem Ministrestwa Edukacji Narodowej.